Płatności

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar. Przy zamówieniach na kwotę powyżej 170,00 zł przesyłka jest darmowa.

Sprzedaż na raty

Naszym klientom udostępniamy możliwość zakupu w systemach ratalnych. Z tej formy finansowania można korzystać zarówno w naszych Salonach stacjonarnych jak i w Sklepie internetowym Mimarkt.pl. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po finalnej akceptacji wniosku ratalnego przez instytucję kredytującą zakup towaru.

Bezpieczne płatności internetowe

Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, płatności kartą lub wniosku ratalnego przebiegająca dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, za pośrednictwem którego można dokonać przelewu lub płatności w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu otrzymujemy informację o zrealizowanej płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Karta kredytowa oraz odbiór osobisty w Salonie

Każdy Salon stacjonarny iDream wyposażony jest w standardowy terminal płatniczy dzięki temu możesz zapłacić za zamówienie kartą kredytową lub płatniczą.

Gotówka (odbiór osobisty w Salonach Mimarkt)

Zamówienie można również opłacić gotówką w momencie odbioru towaru w jednym z naszych Salonów. Odbiór osobisty wybranych produktów możliwy jest przy zamówieniach powyżej 170,00 zł.

PKO Leasing

PKO Leasing S.A. zwraca szczególną uwagę na potrzeby i wymagania Klientów, traktując każdą transakcję indywidualnie. Oferujemy błyskawiczny proces on-line w wersji Turbo - wystarczy dowód osobisty! Decyzja nawet w 15 minut, również dla nowych firm! Oferta dostępna przy zamówieniach już od 2 000 zł netto. Sprawdź, jak bardzo Turbo jest PKO Leasing online dla firm!


Przelew tradycyjny (przedpłata na konto bankowe)

Ustalona cena sprzedaży wpłacana jest na nasz rachunek bankowy. Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie klienta wystawiamy faktury proforma. Czas zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie wynosi zazwyczaj 24 godziny od momentu zlecenia przelewu uwzględniając tylko dni robocze.

Nasze dane i numer konta bankowego:

Viamind Sp. z o.o.
ul. Taborowa 20
02-699 Warszawa
Bank Millennium:

11 1910 1048 2212 0074 4294 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: Mimarkt.pl - NR zamówienia

Prosimy o dokonanie przelewu w terminie do 5 dni roboczych. Jeżeli przelew nie zostanie wykonany zamówienie zostanie anulowane, co spowoduje również anulowanie rezerwacji na zamówiony przez Państwa produkt.