Płatności

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar. Przy zamówieniach na kwotę powyżej 170,00 zł przesyłka jest darmowa.

Sprzedaż na raty

Naszym klientom udostępniamy możliwość zakupu w systemach ratalnych. Z tej formy finansowania można korzystać zarówno w naszych Salonach stacjonarnych jak i w Sklepie internetowym Mimarkt.pl. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po finalnej akceptacji wniosku ratalnego przez instytucję kredytującą zakup towaru.

Bezpieczne płatności internetowe

Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, płatności kartą lub wniosku ratalnego przebiegająca dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, za pośrednictwem którego można dokonać przelewu lub płatności w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu otrzymujemy informację o zrealizowanej płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Karta kredytowa oraz odbiór osobisty w Salonie

Każdy Salon stacjonarny wyposażony jest w standardowy terminal płatniczy dzięki temu możesz zapłacić za zamówienie kartą kredytową lub płatniczą.

Gotówka (odbiór osobisty w Salonach Mimarkt)

Zamówienie można również opłacić gotówką w momencie odbioru towaru w jednym z naszych Salonów. Odbiór osobisty wybranych produktów możliwy jest przy zamówieniach powyżej 170,00 zł.

PKO Leasing

PKO Leasing S.A. zwraca szczególną uwagę na potrzeby i wymagania Klientów, traktując każdą transakcję indywidualnie. Oferujemy błyskawiczny proces on-line w wersji Turbo - wystarczy dowód osobisty! Decyzja nawet w 15 minut, również dla nowych firm! Oferta dostępna przy zamówieniach już od 2 000 zł netto. Sprawdź, jak bardzo Turbo jest PKO Leasing online dla firm!