O nas

Kim jesteśmy

Kochamy nowe technologie równie mocno, jak ludzie, którzy u nas kupują. Mamy niesamowitą frajdę, gdy przychodzicie do nas po nowy smartfon lub inny elektroniczny gadżet, żeby robić świat jeszcze bardziej smart, ułatwiając swoje życie.

Salony Mimarkt to miejsce, w którym dokonujesz wyboru nowego telefonu, smartfona lub innych urządzeń takich jak hulajnoga, inteligentny odkurzacz czy oczyszczacz powietrza. Możesz łatwo i szybko porównać i kupić nowy smartfon lub sprzęt elektroniczny. W internetowej dżungli jesteśmy po to, by pokazać ci drogę, abyś sam mógł dokonać wyboru.

Zawsze możesz zamówić lub porównać produkty w Salonach Mimarkt. Nie ma znaczenia, czy jesteś użytkownikiem produktów Xiaomi, czy dopiero wchodzisz w ten świat. Zapewniamy, że zakupy u nas przebiegają szybko i łatwo. Jeśli nie możesz dokonać wyboru, nasz zespół specjalistów jest gotowy Ci pomóc.

Mimarkt jest oficjalnym punktem sprzedaży produktów marki Xiaomi. Popularne produkty w tej chwili to: Smartfon Mi 8, Smartfon Mi 9 Plus, Smartfon Redmi 7A, Hulajnoga elektryczna Xiaomi, oczyszczacz powietrza Xiaomi, Inteligentny Odkurzacz Xiaomi.

Jesteśmy autoryzowaną siecią Salonów i sklepem internetowym dedykowanym wyłącznie produktom Xiaomi. Oferujemy oryginalne towary, w tym szeroką gamę akcesoriów w uczciwych cenach i przyjazną obsługę klienta. Dzięki ponad 10-cio letniemu doświadczeniu na rynku nowych technologii i elektroniki użytkowej, budujemy świadomość marki, łączymy wszystkich fanów i pomagamy obecnym użytkownikom.

Xiaomi to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma powstała w 2010 roku – dziś z powodzeniem rozwija sieć sprzedaży na rynku globalnym, a jej zaawansowane technologicznie produkty dostępne są również w naszym kraju. Już wkrótce Klienci będą je mogli nabyć w nowej sieci Salonów stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, gdzie znajdą wszystkie sztandarowe urządzenia Xiaomi.

Masz kontrolę nad swoimi zakupami

Na Mimarkt.pl masz kontrolę nad swoimi zakupami. W przejrzystym przeglądzie możesz łatwo porównać najbardziej aktualną i niedrogą ofertę wszystkich produktów i smartfonów. Wybór tego, co najbardziej Ci odpowiada, jest dla nas najważniejszy i w tym celu tworzymy naszą sieć sprzedaży oraz sklep internetowy. Nie możesz tego rozgryźć? Następnie zespół specjalistów jest gotowy Ci pomóc.

Nowe rozwiązania i inteligentne innowacje

Każdego dnia pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i inteligentnymi innowacjami na rynku, współpracując z klientem i badając jego potrzeby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako oficjalny punkt sprzedaży wiemy, co stanowi dla Ciebie wartość. W ten sposób możesz nawet mieć nowy, dopasowany do Twoich potrzeb telefon w domu już na drugi dzień od zamówienia.

Udzielamy niezależnych porad

Przekłada się to na jasną i uczciwą komunikację. Mówimy szczerze, co najbardziej Ci odpowiada, a nie to, co lubimy sprzedawać.

Znamy nasz zawód jak żaden inny

Odważmy się to powiedzieć. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu na rynku telekomunikacyjnym wiemy dokładnie, jak możemy sprawić, by wyszukiwanie odpowiedniego smartfona czy urządzeń elektronicznych działało najlepiej. Szeroka oferta, łatwość zamawiania i szyba realizacja są dla nas ważne.

Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni

Z bliskim i młodym zespołem ciężko pracujemy każdego dnia, aby zapewnić najlepszą obsługę. Przyczynia się do tego otwarta, nieformalna kultura korporacyjna i miła atmosfera w firmie.

Ciągle się poprawiamy, każdego dnia

Nie lubimy siedzieć spokojnie. Codziennie usprawniamy nasze procesy, aby było Ci łatwiej. A my tryskamy nowymi pomysłami i ambicjami, aby służyć Ci jeszcze lepiej.