O Xiaomi

logo-9-lat

ZAWSZE MIEJ NADZIEJĘ,
ŻE ZARAZ ZDARZY SIĘ COŚ WSPANIAŁEGO

Xiaomi to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma powstała w 2010 roku – dziś z powodzeniem rozwija sieć sprzedaży na rynku globalnym, a jej zaawansowane technologicznie produkty dostępne są również w naszym kraju. Już wkrótce Klienci będą je mogli nabyć w nowej sieci Salonów stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, gdzie znajdą wszystkie sztandarowe urządzenia Xiaomi.

Xiaomi – zaczęło się od smartfona

 

Xiaomi dąży do tego, by projektować urządzenia spełniające rosnące potrzeby i
wymagania użytkowników, a jednocześnie dostarczać im wysokiej jakości technologie w dobrej cenie. Chiński producent oferuje szeroką gamę sprzętów, choć pierwszym zaprojektowanym przez niego produktem był smartfon. Dziś w ofercie marki znaleźć można liczne modele z flagowej serii Mi, a także z budżetowej linii Redmi. Poszczególne urządzenia różnią się pod względem parametrów technicznych, funkcji, przekątnej ekranu czy ilości wbudowanej pamięci, dzięki czemu trafiają w gust użytkowników o różnych oczekiwaniach – spośród smartfonów Xiaomi można z łatwością wybrać telefon idealny do pracy, robienia zdjęć czy grania.

Choć smartfony zajmują najważniejsze miejsce w ofercie Xiaomi, producent ma do zaoferowania znacznie więcej. Głośniki bezprzewodowe oraz różne modele słuchawek dokanałowych i nausznych to propozycje dla osób, które nigdy nie rozstają się ulubioną muzyką, natomiast kamery sportowe i przeznaczone do nich obudowy docenią użytkownicy aktywni fizycznie lubujący się w nagrywaniu swoich wyczynów i ekstremalnych treningów. Ofertę uzupełniają urządzenia inteligentne przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą ułatwić sobie codzienność – w ofercie Xiaomi znajdziemy smartwatche, opaski, odkurzacze, oczyszczacze powietrza, routery, czujniki ruchu i wiele innych.

Xiaomi proponuje szeroki wybór urządzeń z wielu kategorii, a także szereg dopasowanych do nich akcesoriów. Uznanie dla produktów tej firmy cały czas rośnie, co jest zasługą nie tylko ich jakości, ale również wizualnej atrakcyjności. Nowa sieć sprzedaży z pewnością sprawi, że grono miłośników Xiaomi powiększy się jeszcze bardziej.

 

Elektronika użytkowa – co jeszcze oferuje Xiaomi?