Nowa inteligentna opaska Smartband Xiaomi Mi Band 4C

2020-09-11

Oto najnowszy smartwatch od Xiaomi. Opaska Xiaomi Mi Band 4C. Jest to smartband w atrakcyjnej cenie, prostej specyfikacji i funkcji oraz o modnym i sportowym wyglądzie.

Smartband z bezpośrednim ładowaniem USB z elastycznym miękkim silikonowym paskiem. Prosty design, ale sportowy i wodoodporny do 50 metrów, waży zaledwie tylko 13 gramów.

Smartband Mi Band 4C ma płaski ekran, posiada 1,08 ”calowy ekran TFT LCD z ekranem dotykowym. Rozdzielczość 128 x 220 pikseli zapewnia ostry, kolorowy ekran. Wyświetlacz jest chroniony przez ekran ze szkła hartowanego 2D.
Czujniki smartband to 3-osiowy czujnik przyspieszenia, czujnik tętna PPG. Jest wyposażony w Bluetooth 5.0 kompatybilny z wersją iOS 8.0 i nowszą oraz Androidem 4.4 i nowszą wersją.

Mi Band 4C pokazuje powiadomienia o połączeniach i wiadomościach, obsługuje również powiadomienia aplikacji społecznościowych. Dzięki 3-osiowemu czujnikowi przyspieszenia ma tryby multi-sportowe. Inne funkcje obejmują stoper, alarm, kalendarz, pogodę, sterowanie muzyką.

Bateria
Mi Band 4C ma pojemność baterii 130 mAh, posiada technologię ładowania USB typu A, z czasem czuwania 14 dni.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię