Mi TV 4S

2020-05-21

Nasze nowe telewizory to bez wątpienia doskonała oferta w stosunku jakości do ceny. Są na pierwszym planie wśród konkurencji pod względem parametrów obrazu, funkcji oraz użyteczności.


Oferujemy telewizory, które mają genialny design, rozdzielczość 4K, płynny interfejs działający na Android 9.0 i świetne parametry obrazu dzięki funkcji ULTRA HDR która sprawia, że obraz jest bardziej realistyczny niż dotychczas. Zobacz płynny ruch i brak efektu rozmycia w ważnych scenach.


W najlepszej opcji (55) do dyspozycji są trzy porty HDMI, 3×USB, RJ-45, SPDIF dla audio, wejście AV oraz słuchawkowe 3,5 mm. Główne porty znajdują się z boku obudowy, co czyni je łatwo dostępnymi.

Dodatkowo każdy telewizor posiada wbudowany Bluetooth dzięki któremu możemy go sparować np. z Soundbarem czy bezprzewodowymi słuchawkami. Sam pilot również jest oparty na tej technologii więc jego funkcjonalność to sama przyjemność! Posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu możesz korzystać z Asystenta Google i sterować głosowo całym interfejsem. Chcesz znaleźć swój ulubiony utwór, ale nie masz ochoty go szukać? Powiedz tylko jego nazwę a on wyświetli się na ekranie. Ponadto możemy cieszyć się szybkim dostępem do serwisu Netflix i Amazon Prime Video dzięki dedykowanym przyciskom. Dzięki opcji Chromecast możesz streamować treści ze smartfona bezpośrednio na ekran telewizora.

Nasze telewizory znajdziesz w trzech rozmiarach 32' i 43' oraz największy 55'
W 55' znajdziesz 2 głośniki stereo o mocy 10 W z funkcją bass-reflect - głęboki bas i czyste górne pasma dźwięków
Kiedy kupujesz telewizor w dzisiejszych czasach nie jest to tylko sprzęt do wyświetlania obrazu, możemy go porównać do smartfona który ma znaczenie niemal każdego dnia i daje Ci szereg różnych funkcji. Kupując nasz telewizor masz wszystko pod ręką, dzięki dopracowanym technologiom na systemie Android, zainstalujesz każdą aplikację która Cię interesuje!