Czym jest Mi Toy Train Set?

2020-08-25

Xiaomi, o jakich produktach myślimy, gdy mowa o tej marce? Smart Home, telefony, akcesoria do telefonów, ale zabawki? Tak! Zabawki z serii Mi mają już dużą Historię sukcesów na rynku, na Polskę na przykład popularnymi rzeczami z tej serii są Mi Fidget Cube, Mi Robot Builder, Mi Drone Mini czy obiekt dzisiejszego artykułu, Mi Toy Train Set.

 

Czym jest Mi Toy Train Set? Jest to zestaw składający się z toru z drewna hipoalergicznego, wypolerowanego dla maksymalnego bezpieczeństwa i estetyki, dodatkowych dekoracji kolejki w postaci drzew czy peronu kolejowego oraz napędzanej bateriami AAA kolejki, której szczegóły zostały pomalowane na żywe, kontrastowe kolory.

 

Dlaczego warto wybrać Mi Toy Train Set? Dla dziecka, tego typu kolejki są idealnym wyborem na zabawkę, możliwość dekoracji toru według własnego uznania oraz dowolnej jego modyfikacji, zapewniają pole do trenowania kreatywności i wyobraźni, ważne są też kontrastujące kolory elementów które na pewno przyciągną uwagę malców. Drewno hipoalergiczne oraz elementy z małą ilością ostrych krawędzi zapewnią bezpieczną zabawę.

 

A dla dorosłych? Jeśli jesteśmy dorośli, kolejka może fajnie prezentować się jako element wystroju, ruszająca się dekoracja to coś co potrafi przyciągnąć uwagę. Jasny kolor drewna pozwala na skomponowanie kolejki z większością popularnych stylów wystroju biur czy mieszkań. Dobrze sprawuje się także jako fajny temat do rozmów, coś o czym rozmowa pozwoli przerwać ten niezręczny moment ciszy podczas poznawania nowego współpracownika czy sąsiada.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię