Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2s

C7473815
599,00 
Czekamy na dostawę

Nasza firma doda twój adres e-mail do specjalnej listy mailingowej dla tego produktu. Gdy produkt znajdzie się w magazynie, otrzymasz automatycznie wiadomość e-mail na jego temat, a Twój adres email zostanie usunięty z listy mailingowej produktu.


Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Dodaj do ulubione Porównaj
Darmowa Dostawa
Bezpieczne płatności
Nasze atuty

24 miesiące Gwarancji Producenta.

Powiadomienia SMS o statusie Twojego zamówienia.

Zwrot lub wymiana - u nas to nie problem, masz 14 dni aby się rozmyślić i zwrócić zamówiony towar..

Wygodne metody płatności. W naszym sklepie możesz zapłacić od razu lub skorzystać z wygodnego finansowania ratalnego lub leasingu dla firm.

Najlepsza cena! Jesteśmy dumni z naszych cen, setki klientów sprawdzają je każdego dnia i wybierają nasz sklep. Dziękujemy!

MarkaXiaomi

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S

Nowy wyświetlacz OLED pozwala zobaczyć czym oddychasz

Nowy wyświetlacz OLED pozwala łatwe sprawdzenie stężenia pyłu PM2, 5 w pokoju", dzięki czemu możesz śledzić, jak czyste jest twoje powietrze. Pokazuje również poziom temperatury i wilgotności oraz połączenie Wi-Fi.


Automatyczna regulacja jasności

Wyświetlacz Oczyszczacza powietrza Mi Air Purifier 2S automatycznie dostosowuje jasność w zależności od oświetlenia otoczenia, więc po wyłączeniu światła nie będzie przeszkadzać.


Laserowy czujnik PM - bardziej czuły, bardziej dokładny

Bardzo dokładny czujnik cząstek stałych umożliwia oczyszczaczowi powietrza wykrywanie cząstek o wielkości zaledwie 0,3μm[1]i natychmiast informować o stanie cząstek stałych. Zanieczyszczenia nie mają gdzie się ukryć.Poziom czystego powietrza wysoki, jak 310 m³/h

Innowacyjna konstrukcja sprężonego powietrza pozwala Oczyszczaczowi powietrza Mi Air Purifier 2S zapewnić wydajne oczyszczanie powietrza bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca. Przy CADR[2] 310 m³ / h, może on skutecznie czyścić powietrze na powierzchni 21-37 m²[3].


Trzy warstwy filtracyjne. Cylindryczny 3-warstwowy filtr 360 °

Zewnętrzna warstwa usuwa duże cząstki, takie jak kurz i włosy.

Warstwa środkowa wykorzystuje technologię filtracji H11[4]japońskiej firmy Toray. Ta warstwa usuwa cząstki wielkości mikrona i może nawet złapać szkodliwe bakterie.

Wewnętrzna warstwa, wykonana z wysokiej jakości węgla aktywnego, skutecznie usuwa formaldehyd i inne szkodliwe substancje, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Nowy inteligentny detektor RFID ułatwia wymianę filtra i codzienne użytkowanie. Możesz być pewien, że twój filtr jest prawdziwy i że otrzymujesz najlepsze możliwe oczyszczenie.


Ten sam wygląd konstrukcji wieżowej

Efektywność potwierdzona dzięki dwóm generacjom oczyszczaczy powietrza, klasyczna struktura wieżowa pozwala na zachowanie małych rozmiarów. Oczyszczacz posiada 943 otwory wlotowe, zwiększając przestrzeń wlotu powietrza i tworząc 360 stopniową cykliczną ścieżkę filtracji powietrza.
Inteligentna kontrola przez aplikację Mi Home

Kontroluj Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Mi Home[5]. Sprawdź jakość powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz, temperaturę i wilgotność, wyreguluj siłę wentylatora, otrzymuj powiadomienia o stanie zdrowia i ustaw zegar do włączenia oczyszczacza, a gdy nadejdzie czas wymiany filtra, aplikacja poinformuje Cię i pomoże zamówić kolejny za pomocą jednego dotknięcia.


Cichy i energooszczędny

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S został starannie zaprojektowany, aby zmniejszyć hałas podczas oczyszczania powietrza. W trybie uśpienia dźwięk lekkiej bryzy, którą wytwarza, jest prawie nie do usłyszenia[6].

Cechy:

 • Typ filtra: Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym / Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych) / Podstawowy filtr PET
 • Ekran: OLED
 • Wi-Fi v802.11 b/g/n
 • Zalecany obszar: 21 - 37 m²
 • Pobór energii: 1,5W ~ 29W ( AC 100V~220V 50/60Hz )
 • Wymiary: 520 x 240 mm
 • Waga: 4500 g
 • Długość kabla: 1,6 m
 • Poziom hałasu: 31 dB


Zawartość zestawu:

 • Oczyszczacz powietrza
 • Kabel zasilający
 • Filtr
 • Instrukcja obsługi


¹ CADR (Clean Air Delivery Rate) to międzynarodowy standard pomiaru skuteczności oczyszczania. Pomiar CADR Mi Air Purifier 2S był mierzony w określonych warunkach, z ukierunkowanymi zanieczyszczeniami (cząstki stałe i gazowe), z jednostkami miary w metrach sześciennych na godzinę (m³/h).

² Wartość CADR obliczana jest zgodnie z raportem kontroli dostarczonym przez China Home Appliance Inspection, numer raportu z inspekcji: WCk-17-50468WCk-17-50468

³ Na CADR wpływa powierzchnia i wysokość pomieszczenia. Obszar skuteczności Mi Air Purifier 2S obliczany jest jako CADR x (0,07-0,12). Odpowiednie dane CADR pochodzą z raportu kontroli przeprowadzonego przez China Home Appliance Inspection.

4 Technologia filtracji dostarczona przez Toray jest w stanie usunąć drobne cząsteczki z powietrza, w tym powszechne alergeny (pyłki, roztocza, łupież zwierząt, pleśń itp.), a także bakterie i niektóre wirusy.

5 Korzystając z aplikacji Mi Home, w zależności od potrzeb można wybrać tryb pracy. Podczas korzystania z wyższych trybów poziom hałasu wytwarzanego przez urządzenie może się zwiększyć. Badania szumowe zostały przeprowadzone przez Shanghai Environmental Protection Product Monitoring and Inspection, numer raportu: 2017120-35-1208815001.

* Wyniki według raportu z testu CADR firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre. 10 minut zajmuje oczyszczenie powietrza w pokoju o powierzchni 21 m² i 2,4 m wysokości.

Obawiasz się, że wydatek może mocno osłabić Twój budżet domowy? Skorzystaj z płatności w systemie ratalnym. Gwarantujemy komfortowe warunki i szybki czas zawarcia umowy*

 • szybka decyzja kredytowa i minimum formalności – bez poręczycieli i bez skomplikowanego dokumentowania tożsamości i źródła dochodów;
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • możliwość rozłożenia kredytu nawet do 48 równych rat miesięcznych;
 • opcja łączenia różnych źródeł dochodów – w tym współmałżonka;
 • zabezpieczenie spłaty rat na wypadek utraty pracy.

Prowadzisz firmę? Chcesz oszczędzić czas i dostarczyć sprzęt do firmy jak najszybciej?
Wybierz leasing i sprawdź, jakie korzyści na Ciebie czekają!*

 • najkorzystniejsza oferta leasingowa dostępna w e-handlu;
 • stałe i niezmienne raty leasingowe, które zapewniają bezpieczeństwo planowania i kontrolę wydatków;
 • sprawna, kompetentna i szybka obsługa transakcji leasingowej;
 • intuicyjna procedura bez wniosków, dokumentów całkowicie on-line;
 • niezwykła szybkość decyzji i zawarcia umowy bez wychodzenia z biura 24/7*.

Leasing już od: 1500 zł

Polecane dla Ciebie
 • Bestsellery
 • Najpopularniejsze
 • Ostatnio oglądane
Darmowa dostawa

opłaconych zamówień do Paczkomatu.

Gwarancja 24 miesiące

wszystkie towary pochodzą z polskiej dystrybucji.

30 dni na zwrot lub wymianę

masz 30 dni na przetestowanie zakupu.