Nowy budżetowy smartfon od Xiaomi - Redmi 9A.

2020-08-31

Nowy budżetowy smartfon od Xiaomi - Redmi 9A. Przenieś się do wirtualnego świata dzięki wyświetlaczowi 6,53 cala, który jest wyposażony w matrycę IPS i charakteryzuje się wysoką rozdzielczością HD+. Dzięki ekranowi z wycięciem w kształcie kropli (Dot Drop) uzyskano mniejsze ramki wyświetlacza, co pozwala na komfortowe oglądanie filmów i zdjęć. 


Redmi 9A otrzymał zaktualizowany moduł kamery głównej o rozdzielczości 13 megapikseli. Aparat ten, jest doskonałym narzędziem do robienia zdjęć w ciągu dnia. Przednia kamera 5 MP jest wyposażona w funkcję upiększającą, dzięki której zdjęcia zrobią jeszcze większe wrażenie. Z Xiaomi Redmi 9A robienie selfie z grupą znajomych jest szalenie proste - wystarczy ruszyć dłonią przed aparatem, aby włączyć samowyzwalacz. Film jest nagrywany w rozdzielczości Full HD z szybkością 30 klatek na sekundę. Bateria ma sporą pojemność 5020 mah, zapewniając około 10-12 godzin aktywnego czasu ekranu. 


Smartphone posiada funkcję face unlock – dosłownie, wystarczy jedno spojrzenie, aby odblokować telefon. Taki sposób blokady chroni prywatne dane przed innymi. 


Redmi 9A wyposażony jest w baterię o bardzo dużej pojemności 5000 mAh co daje wydłużony cykle życia, przewyższa ona aż o 25% standardowe rozwiązania na rynku. Dzięki tej baterii możesz grać na swoim smartfonie aż do 14 godzin, przez 19 godzin możesz oglądać filmy i seriale, prowadzić aż 38 godzin rozmów i słuchać swojej ulubionej muzyki aż przez 168 godzin na jednym ładowaniu!

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię